Четвер, 12 вересня 2019 12:11

Форум громадських рад Рівненської області пройшов успішно!

Шановні колеги, Координаційний комітет громадських рад України з радістю повідомляє Вам, що Громадська рада при Рівненській ОДА на чолі з головою Ковалець Павло Михайлович провела Форум "Громадські ради Рівненської області".
На форумі були присутні представники районних громадських рад Рівненської області та посадові особи обласної державної адміністрації. 
Основні питання які були підняти на Форумі: 
1. Регіональна реформа та децентралізація. 
2. Освітні та медичні питання регіону. 
3. Необхідність прийняття Закону України "Про громадські ради".
4. На Форумі розглянули звернення представників окремих сільських рад у сфері екології, комунального господарства.

 Заступник голови ОДА Світлана Богатирчук-Кривко звернулась  до учасників Форуму громадських рад, які з’їхалися з районів області, та зазначила:
  «Громадської рада при Рівненській облдержадміністрації може надати фахову допомогу в організації роботи таких рад у районах. Звичайно, найкращим форматом співпраці між владою та громадськістю є постійна комунікація. Втім, хорошою практикою є залучення управлінців до безпосередньої участі у комітетах громадських рад. Такі зустрічі повинні бути регулярними, запрошуйте на них тих людей, до яких маєте запитання. Така співпраця повинна стати постійною та активною, особливо в умовах змін, що відбуваються у нашій країні. Нині активізувалися в області реформи децентралізації, у тому числі й освітній та медичній галузях є дуже суттєвими."

Також урочисто на Форумі, Голова Громадської ради при Рівненській обласній державній адміністрації пан Ковалець Павло Михайлович був нагороджений цінним подарунком та грамотою від обласної ради за активну громадянську позицію та дієву ініціативу по впровадженню в життя Закону України " Про громадські Ради" .
Шановний Павло Михайлович, Координаційний комітет вітає Вас з такою значною подією як успішно проведений Форум, а також з отриманням особистої відзнаки Вашої громадської діяльності. 

Наша сила - наша єдність! 
Слава Україні! 

69976965 11

69795726 11

696112701

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

2020 © Координаційний комітет громадських рад України