П'ятниця, 06 вересня 2019 07:07

Координаційний комітет надіслав лист-звернення до Прем'єр - міністра України

Координаційний комітет громадських рад (далі Комітет) повідомляє! 

05.09.2019 року голова Комітету Гончарук Василь, та секретар Ушкалов Сергій зареєстрували офіційний лист-звернення до Пре'мєр-міністра у канцелярії Кабінету Міністрів України.  Лист-звернення був складеней та затверджений громадськими радами які утворюють склад Комітету згідно до Угоди про співпрацю між громадськими радами України від 03 жовтня 2018 року. 
Лист написаний виходячи з необхідності зустрічі Пре'мєр-міністра України та голів громадських рад при міністерствах, інших центральних органах виконавчої влади та обласних державних адміністрацій.

Мета такої зустрічі: 

  1. Обговорення пріоритетних національних проблем України та напрацювання пропозицій щодо підвищення ефективності функціонування органів виконавчої влади для невідкладного вирішення найбільш актуальних економічних, соціальних та інших викликів, які стоять перед народом України.

  2. Формування спільного бачення Національної стратегії розвитку громадянського суспільства в Україні на 2020  і наступні роки.

Комітет впевнений, що опираючись на такий потужний потенціал громадської активності (який неодноразово засвідчив свою ефективність в історії Незалежної України), така спільна зустріч надасть суттєвий поштовх розвитку громадянського суспільства в Україні, спільного формування і подальшої реалізації Національної стратегії розвитку нашої держави. Впевнені, що наша співпраця представників громадськості та Прем’єр-міністра України значно активізує участь наших громадян в розбудові країни і буде сприяти підняттю її на новий, більш високий рівень, в плеяді  цивілізованих держав світу.

 

Фотографічна копія листа-звернення до Прем'єр - міністра України з відміткою канцелярії.  

List05.09.2019

 

Додаток:
Копія Угоди про співпрацю між громадськими радами України від 03 жовтня 2018 року на 6 аркушах.

 
1.12483

1.4657823

3list

 4list

 0509
05092019

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

2020 © Координаційний комітет громадських рад України