Середа, 26 червня 2019 05:15

УВАГА!!! Відбувається блокування затвердження складу Громадської ради при Київській ОДА. Координаційний комітет надіслав листи до Прем'єра, Державного секретаря та керівника Київської ОДА

Шановні колеги, нагадуємо Вам, що Координаційний комітет громадських рад України (далі за текстом - ККГРУ) 29.03.2019 року надіслав лист до Кабінету Міністрів України (далі за текстом - КМУ), а також згідно з рішенням Загальних зборів ККГРУ від 20.05.2019 року був надісланий повторно лист до КМУ, та лист до керівника Київській обласній державній адміністрації з проханням термінового втручання в процес затвердження складу Громадської ради при Київській ОДА, оскільки процес затвердження складу триває (блокується) ще з лютого 2019 року. Загалом з березня 2019 року ККГРУ надсилав з цього приводу такі листи: 
29.03.2019 року - лист Прем'єр-міністру України Гройсману В.Б. "Щодо створення Громадської ради при Київській обласній державній адміністрації" 
29.05.2019 року - лист Прем'єр-міністру України Гройсману В.Б.  «Щодо відповіді на звернення стосовно створення Громадської ради при Київській обласній державній адміністрації»
29.05.2019 року - лист керівнику Київській обласній державній адміністрації "Щодо створення Громадської ради при Київській обласній державній адміністрації"  
Оскільки на двох вище зазначених листах до Прем'єр-міністра України станом на 25.06.2019 року Координаційний комітет не отримав жодної відповіді, а також на лист до Київської обласної державної адміністрації (далі за текстом - КОДА)  ККГРУ отримав суперечливу відповідь, та згідно з тим, що Координаційний комітет підіймав питання затвердження складу громадської ради при КОДА на форумі КМУ 06.06.2019 року, а саме питання затвердження складу було особисто поставлено Державному секретарю України - Бондаренку Володимиру Валерійовичу,  згідно з чим ККГРУ додатково направляє до КМУ та КОДА такі листи: 
25.06.2019 року - лист Прем'єр-міністру України Гройсману В.Б "Щодо створення Громадської ради при Київській обласній державній адміністрації" 
25.06.2019 року - лист Державному секретарю Бондаренку В.В  "Щодо створення Громадської ради при Київській обласній державній адміністрації" 
25.06.2019 року - лист до тимчасово виконуючого обов'язки голови Київської обласної державної адміністрації Кучеру В.А "Щодо створення Громадської ради при Київській обласній державній адміністрації"  

В своїх листах Координаційний комітет звертається до Прем'єр-міністра України Гройсмана В.Б та Державного секретаря Бондаренко В.В з проханням:

  1. Створити комісію по з’ясуванню всіх обставин блокування затвердження складу Громадської ради при КОДА з початку 2019 року.
  2. Включити до цієї комісії представників Координаційного комітету громадських рад України.
  3. За результатами роботи комісії зробити офіційний висновок. У разі виявлених порушень вимог чинного законодавства України, вирішити питання щодо притягнення службових осіб до відповідальності.

До голови Київської обласної державної адміністрації Кучеру В.А., ККГРУ звертається  з проханням термінового затвердження складу Громадської ради при КОДА. 

Текст листів від 25.06.2019 року можливо завантажити нижче. 
Зверніть увагу на  "Завантажити прикріплення". 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

2020 © Координаційний комітет громадських рад України