Важливі події
Понеділок, 10 лютого 2020 22:23 Автор

Координаційний комітет громадських рад України (Комітет) повідомляє, що у відповідності до вимог постанови КМУ №658 від 20.06.2012 року (зі змінами) та інформації викладеної на сайті Уряду,  склад Ради голів громадських рад станом на 15.01.2020 року нараховує 75 членів. 
Згідно до 14 пункту Регламенту Ради " Рішення про проведення засідання Ради приймається її головою

Неділя, 26 січня 2020 00:51 Автор

Координаційний комітет громадських рад України викладає лист №09 від 22.01.2020 року надісланий робочою групою Ради голів з підготовки пропозицій стосовно удосконалення законодавства щодо формування та діяльності громадських рад  на і'мя  Заступника директора Адміністративно -  господарського департаменту Міністерства юстиції України,   начальнику Управління інформаційних технологій та захисту

Неділя, 26 січня 2020 00:02 Автор

Координаційний комітет громадських рад України викладає на своєму порталі ДЕТАЛЬНИЙ ЗВІТ робочої групи Ради голів (далі - Робоча група) з підготовки пропозицій стосовно удосконалення законодавства щодо формування та діяльності громадських рад (утвореної у відповідності до вимог п. 4. протоколу засідання Ради голів громадських рад при органах виконавчої влади (далі – Ради)  від 4 липня 2019 року

Шановні колеги, Координаційний комітет громадських рад повідомляє: 

Оскільки члени Робочої групи (РГ) ведуть активне напрацювання змін та доповнень до Постанови КМУ 996, а також напрацювання законопроекту «Про Громадські ради при виконавчих органах влади», виходячи з необхідності, було прийняте рішення щодо проведення другого засідання РГ в форматі всеукраїнської відеоконференції, оскіл

Шановні колеги, Координаційний комітет громадських рад України з радістю повідомляємо Вам, що станом на 01.12.2019 року, Координаційний комітет громадських рад України став ПОВНОВАЖНИМ та ПРАВОМОЧНИМ, оскільки Угоду про співпрацю між громадськими радами України підписала більшість громадських рад при міністерствах, інших ЦОВВ та ОДА. 
Нижче викладаємо лист
Середа, 04 грудня 2019 02:42 Автор
Координаційний комітет громадських рад України
ПОВІДОМЛЯЄ:
Шановні колеги, з радістю повідомляємо Вам, що координатором секції голів громадських рад при міністерствах був обранаий ГОНЧАРУК Василь Віталійович(голова ГР при Міністерстві юстиції) 
Середа, 04 грудня 2019 01:50 Автор
Координаційний комітет громадських рад України
ПОВІДОМЛЯЄ:
Шановні колеги, з радістю повідомляємо Вам, що координатором секції голів громадських рад при інших Центральних органах виконавчої влади (при інших ЦОВВ)  була обрана СТРУБЧЕВСЬКА Тетяна Михайлівна(голова ГР при Державній службі статистики України) 
Координаційний комітет громадських рад України
ПОВІДОМЛЯЄ:
Шановні колеги, з радістю повідомляємо Вам, що координатором секції голів громадських рад при Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласних, Київській та Севастопольській міських держадміністраціях була обрана Зоря Ірина Анатоліївна. (голова ГР при Херсонській ОДА) 

26.09.2019 року відбувся найпотужніший Форум громадських рад Хмельниччини на якому були присутні представники громадських рад районів, громадськість Хмельниччини, представники громадських рад України, представники Координаційного комітету громадських рад, а також:
- мер Хмельницького
- заступник обласної державної адміністрації Хмельницького
- народні депутати
- посадові о

Координаційний комітет
громадських рад України (далі ККГРУ) ПОВІДОМЛЯЄ

26.09.2019 року на неймовірно потужному Форумі громадських рад Хмельниччини були присутні 4 народних депутата. Представник ККГРУ  (Ушкалов Сергій) звернувшись до народних депутатів підняв такі важливі питання:
1. Необхідность прийняття закону «Про громадські ради»
2.

Шановні колеги, повідомляємо вам, що засідання (нарада) голів громадських рад 20.09.2019 року пройшло плідно та результативно. 

Ініціаторами засідання (наради) стали такі громадські ради (далі ГР): 
- ГР при Міністерстві юстиції,
- ГР при Державному управлінні статистики України,
- ГР при Національній агенції державної служби України, 
- ГР при Рівне

П'ятниця, 20 вересня 2019 08:51 Автор

Координаційний комітет громадських рад повідомляє, що для зручності всіх колег з громадських рад, які не змогли бути присутніми на зустрічі 19.09.2019 року в Мінрегіонів, представник Комітету вів повну відеозйомку. Якщо у вас є бажання бути в курсі того, які питання підіймались та обговорювались на зустрічі, ви можете подивитись нижчевикладене відео. 
З порядок денний (про

Шановні колеги, Координаційний комітет громадських рад України з радістю повідомляє Вам, що Громадська рада при Рівненській ОДА на чолі з головою Ковалець Павло Михайлович провела Форум "Громадські ради Рівненської області".
На форумі були присутні представники районних громадських рад Рівненської області та посадові особи обласної державної адміністрації. 
Основні питання як

Шановні колеги, повідомляємо Вам, що 25.06.2019 року секретар Координаційного комітету громадських рад України Ушкалов Сергій, прийняв участь у Загальних зборах Громадської ради при Міністерстві культури. На засіданні Громадської ради приймав участь Міністр культури України Євген Миколайович Нищук. На зустрічі були розглянуто звернення від Г

Шановні колеги та громадськість України, Координаційний комітет громадських рад з радістю повідомляє Вам, що 04.07.2019 року з 10.00 до 12.00 в Клубі Кабінету Міністрів України (вул. Інституцька, 7) пройшов потужний захід, якого не було 7 років – засідання Ради голів громадських рад при органа виконавчих влади відповідно до Постанови КМУ №65

Сторінка 1 із 2
2020 © Координаційний комітет громадських рад України