Важливі події

26.09.2019 року відбувся найпотужніший Форум громадських рад Хмельниччини на якому були присутні представники громадських рад районів, громадськість Хмельниччини, представники громадських рад України, представники Координаційного комітету громадських рад, а також:
- мер Хмельницького
- заступник обласної державної адміністрації Хмельницького
- народні депутати
- посадові о

Координаційний комітет
громадських рад України (далі ККГРУ) ПОВІДОМЛЯЄ

26.09.2019 року на неймовірно потужному Форумі громадських рад Хмельниччини були присутні 4 народних депутата. Представник ККГРУ  (Ушкалов Сергій) звернувшись до народних депутатів підняв такі важливі питання:
1. Необхідность прийняття закону «Про громадські ради»
2.

Шановні колеги, повідомляємо вам, що засідання (нарада) голів громадських рад 20.09.2019 року пройшло плідно та результативно. 

Ініціаторами засідання (наради) стали такі громадські ради (далі ГР): 
- ГР при Міністерстві юстиції,
- ГР при Державному управлінні статистики України,
- ГР при Національній агенції державної служби України, 
- ГР при Рівне

П'ятниця, 20 вересня 2019 08:51 Автор

Координаційний комітет громадських рад повідомляє, що для зручності всіх колег з громадських рад, які не змогли бути присутніми на зустрічі 19.09.2019 року в Мінрегіонів, представник Комітету вів повну відеозйомку. Якщо у вас є бажання бути в курсі того, які питання підіймались та обговорювались на зустрічі, ви можете подивитись нижчевикладене відео. 
З порядок денний (про

Шановні колеги, Координаційний комітет громадських рад України з радістю повідомляє Вам, що Громадська рада при Рівненській ОДА на чолі з головою Ковалець Павло Михайлович провела Форум "Громадські ради Рівненської області".
На форумі були присутні представники районних громадських рад Рівненської області та посадові особи обласної державної адміністрації. 
Основні питання як

Шановні колеги, повідомляємо Вам, що 25.06.2019 року секретар Координаційного комітету громадських рад України Ушкалов Сергій, прийняв участь у Загальних зборах Громадської ради при Міністерстві культури. На засіданні Громадської ради приймав участь Міністр культури України Євген Миколайович Нищук. На зустрічі були розглянуто звернення від Г

Шановні колеги та громадськість України, Координаційний комітет громадських рад з радістю повідомляє Вам, що 04.07.2019 року з 10.00 до 12.00 в Клубі Кабінету Міністрів України (вул. Інституцька, 7) пройшов потужний захід, якого не було 7 років – засідання Ради голів громадських рад при органа виконавчих влади відповідно до Постанови КМУ №65

Колеги, Координаційний комітет громадських рад України інформує:

Перший форум громадських рад Херсонської області 30.05.2019 року відбувся надзвичайно успішно! Були представники громадських рад та районних державн

Координаційний комітет громадських рад України провів III всеукраїнський форум громадських рад, на якому були прийняті важливі рішення, одним з яких є звернення до Прем’єр-міністра України.  
На форумі були присутні уповноважені представники громадських рад з багатьох регіонів України - голови громадських рад при  Рівненській ОДА, Донецьк

Колеги, викладаємо час, дату, та місце проведення Третього всеукраїнського форуму громадських рад України. 
Місце проведення: м.Київ вул.М.Тимошенка 16, велика актова зала ( у будинку Оболонській районній в м.Києві державній адміністрації)
Дата форуму: 20.05.2019 року (понеділок) 
Час початку форуму: 12.00 годин

03.11.2018 року відбувся Другий всеукраїнський форум громадських рад України за участі 61 представників громадських рад України всіх рівнів в приміщенні Національної академії державного управління при Президентові України за адресою м.Київ по вул.Пугачова, 12/2. 
В присутності уповноважених представників громадських рад України та заступника директора Департаменту інформац

09 липня 2018 року о 15год.00хв. в актовій залі приміщення Міністерства юстиції України за адресою: м.Київ, провулок Рильського, 8-А, був проведений перший Форум з експертним обговоренням на тему: «Громадські ради як інституція взаємодії влади та громади, методи їх вдосконалення».
Таким чином відбувся Перший всеукраїнській форум громадських рад України.

2019 © Координаційний комітет громадських рад України